Miskolc a te helyed

Termelési tréner ukrán nyelvtudással - Veszprém

Feladatok:

  • Munkaerő kiválasztása - operátor pozícióra
  • Munkatársak képzésével kapcsolatos feladatok ellátása, a képzési folyamatok követése
  • A megtartott képzések hatékonyságának mérése, értékelése
  • Dokumentumkezelés, képzési adatok rögzítése

Elvárás:

  • Ukrán/Orosz nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év termelésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Kézi forrasztásban szerzett tapasztalat
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Modern munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Irodai munkarend
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

  • Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.