A Valeo és a Siemens közös vállalatot hoztak létre annak érdekében, hogy globális műszaki szakértelmüket vállalkozó szellemmel ötvözve vezető szerepet töltsenek be az elektromos mobilitás forradalmában – nagyfeszültségű komponensekkel és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszerekkel. Fiatal és agilis vállalat vagyunk, úttörők az elektromos motorok növekvő piacán. Történetünk rövid, de sikerekkel teli, köszönhetően a hagyományos gondolkodási sémákkal szakító, sokszínű csapatunknak. Az elektromos járművek a városaink forgalmát tisztábbá és csendesebbé teszik. Az innovatív technológiákkal és a legújabb fejlesztésekkel - a villamos motorok, az inverterek és a töltők valamint a teljesen integrált elektromos hajtásláncok - a Valeo Siemens eAutomotive hozzájárul az alacsony károsanyag kibocsátású jövőhöz. Ön tehetséges szakember, aki szeretne nyomot hagyni maga után a világban?

Jelentkezzen hozzánk az alábbi pozícióra:

Termelési tréner (Ukrán)

Feladatok

  • A kiválasztott új munkatársak részére előzetes eligazítás, segítségnyújtás a belépést és a kezdő időszakot illetőlen
  • A dolgozók képzési igényeinek a felmérése
  • A reális képzési igényeket lefedő képzési programok megtervezése, amely magába foglalja a képzési terv kialakítását és a képzési igényeknek adekvát oktatási célok meghatározását
  • A régi munkatársak oktatása a már meglévő oktatási anyagok alapján
  • Az új belépő munkatársak belépő oktatásának a megszervezése, lebonyolítása
  • A speciális képzések megszervezése, lebonyolítása (vizuális ellenőrző helyeken R&R vizsga, forrasztás)
  • A dolgozó gyakorlati képzésének meghatározása, lebonyolítása - on the job training
  • A kompetenciájához tartozó témakörökben oktatási anyagok, segédletek elkészítése
  • A munkahelyi vezető és a társterületek (logisztika, termelés, mérnökség) bevonásával az oktatások ütemezése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség  (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Termelő területen szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • Ukrán és orosz nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Gyártás/termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Alapfokú stámítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tréner, Coach

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Orosz (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Ukrán (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Valeo-Siemens eAutomotive Hungary Kft.