Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az öszkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 67 gyárral, 29.100 alkalmazottal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó DTS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési Tréner

Feladatok:

  • Közreműködés a fizikai dolgozók betanításában és átképzésében
  • Új dolgozók beléptetésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Oktatások és vizsgák megtartása és kiértékelése a termelési területetekre vonatkozóan
  • Oktatási dokumentációk feldolgozása és rendszerezése
  • Operátorok kompetencia (képzettségi) nyilvántartó rendszerének naprakészen tartása
  • Operátorok kiválasztásában való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Officefelhasználói szintű ismerete (MS Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • Jó kommunikációs, előadói és együttműködési készség
  • Hiteles, türelmes, empatikus személyiség
  • Nyitottság az újra és a tanulásra

Előny:

  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • autóiparban szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tréner, Coach

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner u. 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.

Kapcsolat:

Földesi Réka, HR Business Partner

BorgWarner Hungary Kft.

Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.