BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk hazai tulajdonban lévő, elismert, független számviteli- és adózási tanácsadásban, könyvkiadásban, oktatásban, informatikában nagy hagyományokkal rendelkező tanácsadó cég.
Most számára keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

TB ügyintéző,bérszámfejtő

Főbb feladatok, munkák:

  • Állományban lévő munkavállalók havi rendszeres és eseti bérszámfejtése, az utalások előkészítése
  • Biztosítotti jogviszonyok be- és kijelentése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások, havi és éves jelentések határidőre történő elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Cafeteria számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása
  • Társadalombiztosítási kifizetőhellyel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, statisztikai jelentések elkészítése
  • Munkaügyi adminisztráció: beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése
  • Egyeztetés könyvelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek: a munka törvénykönyve és cafeteria szabályok
  • Legalább 1-3 év bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes és Excel ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Szervezettség és strukturáltság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Jól felszerelt munkahely, kellemes környezet
  • Próbaidő lejártát követően Cafeteria, magánegészségügyi biztosítás, home-office lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői vagy adótanácsadói végzettség
  • Wizuál Bér bérügyviteli software ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Jelentkezz önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény csatolásával az alábbi gombra kattintva:
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.