Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • a társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása:
    • ellátások elbírálása és számfejtése,
    • határozatok készítése,
    • kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése,
    • nyilvántartások vezetése,
    • statisztikai jelentések elkészítése,
    • munkahelyi balesetek ügyintézése;
  • a társadalombiztosítási ellátásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • a nyugdíjazással kapcsolatos adminisztráció előkészítése;
  • az egészség- és nyugdíjbiztosítási szervekkel való kapcsolattartás.

Számunkra az ideális jelölt:

  • legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik (bér-tb előadói, tb ügyintéző, vagy egyéb kapcsolódó),
  • TB ügyintézésben legalább 3 éves tapasztalat van,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • UNIT4 program ismerete.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Fõvárosi Csatornázási Mûvek Zrt.