Bővülő Talent Acquisition csapatunkba új csapattagot keresünk. Ha az interjún inkább az interjúztatói oldal komfortosabb számodra, ha szeretsz online kutakodni, ha felpörget egy ígéretes pályázó megtalálása, ha jó érzéssel tölt el amikor az általad talált munkatárs új tudással gazdagítja a cégünket, jelentkezz közénk!

Feladataink:

  • Toborzási és kiválasztási projektek „end to end” lebonyolítása
  • Modern és kreatív toborzási módszerek és technikák alkalmazása
  • Employer branding, candidate experience növelését célzó projektben való részvétel
  • Munkaerőpiaci trendek figyelése, megosztása, alkalmazása a napi munka során
  • Szoros kapcsolattartás a támogatott üzleti területekkel, szakmai vezetőkkel
  • Szakmai vezetők oktatása recruitment
  • Recruitment ATS rendszer naprakész vezetése, riportálási feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás közvetítő- és fejvadász partnerekkel

Feltételek:

  • Legalább 2 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Erős csapatjátékos
  • Jó kommunikációs és empatikus képesség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális és/vagy termelési környezetben szerzett tapasztalat;
  • Kékgalléros toborzásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Emberközpontú, támogató kultúra
  • Élet és baleset biztosítás
  • Home office
  • Céges Cafetéria
  • Céges és recruitmenttel kapcsolatos tréningek, konferenciák

Munkavégzés helye: Debrecen

Cégnév: NI Hungary Kft.