Rendelkezel minimum 2 év szakmai tapasztalattal a bérszámfejtés területén? Érdekesnek találod a programok fejlesztését, mellyel még inkább bővítheted szakmai tudásod e téren?

Amennyiben igen, ez a lehetőség RÁD vár!

Szolgáltatás menedzser - Bérszámfejtés/TB terület

Feladatok

  • Az ügyféltől érkező szakmai/humánügyviteli kérdések, bejelentések megválaszolása, megoldása
  • Panaszok, reklamációk kezelése, fogadása
  • Szakmai, továbbá szoftverkezelési konzultáció
  • Szaktanácsadás az ügyfelek részére
  • Programok tesztelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal

Követelmények

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző szakirányú OKJ képesítés
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben - teljes körű bérszámfejtés előny
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv, illetve a Nexon bérprogram ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Változatos feladatkör
  • Folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.