ROSSMANN Magyarország Kft.

A Rossmann Magyarország üllői központjában HR csapatunk minden nap azért dolgozik, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Nálunk a HR elismert stratégiai terület, ahol rengeteg lehetőség van az alkotásra, fejlődésre és megújulásra. Mi nem csak teóriákat gyártunk, hanem aktívan megvalósítunk. Tesszük mindezt úgy, hogy közben nagyon figyelünk egymásra, és tudjuk, hogy a Rossmann-nál soha nem vagyunk egyedül. Kedvet kaptál? Olvass tovább, mert ez még nem minden!

Szervezetfejlesztési munkatárs

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Munkakör értékelési rendszer bevezetésében való közreműködés és utókövetés
  • Aktív részvétel a munkaköri rotációs program kialakításában, koordinálásban
  • Közreműködés a teljesítményértékelési rendszer fejlesztésében, digitális TÉR bevezetésében
  • Az elkötelezettségmérés eredményeinek prezentálása, utókövetése, ezzel kapcsolatos workshopok szervezése és lebonyolítása
  • A munkaköri rendszer operatív működéséhez kapcsolódó feladatok teljeskörű ellátása
  • Részvétel egyéb szervezetfejlesztési projektekben

Mit várunk Tőled?

  • 1-3 év releváns szervezetfejlesztési területen szerzett tapasztalatot
  • Felsőfokú végzettséget
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudást
  • Ms Office felhasználói szintű ismereteket
  • B kategóriás jogosítványt
  • Komplex gondolkodásmódot és jó szervezőkészséget
  • Jó problémamegoldó készséget és folyamatos fejlődésre való nyitottságot

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi szektorban szerzett tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhasználatra is-
  • Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és napi rendszerességgel gyümölcsöt
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)

Cégnév: ROSSMANN Magyarország Kft.