Autóipari, gépipari-, és elektromos ipari alkatrészeket gyártó partnerünk

HR csapatába keresünk új kollégát

SZENIOR HR GENERALISTA

pozícióba.

A cég közel 20 000 m2-en magasan automatizált gyártócellákkal főként exportra gyárt prémium minőségű termékeket 3 telephelyen Magyarországon.

FELADATOK:

  • Toborzási-kiválasztási folyamat kezelése
  • Duális képzések koordinálása, kapcsolattartás az egyetemekkel
  • Céges rendezvények szervezése és menedzselése
  • Belső képzések szervezése és koordinálása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Munkajogi tanácsadás a vezetők részére
  • HR dokumentáció naprakészen tartása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 3 éves, gyártói környezetben szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • HR szakirányú, főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív, dinamikus, vidám személyiség

Előny:

  • Tréningek tartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkáltatói márkaépítésben szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

  • Együttműködő, támogató HR csapat
  • Versenyképes fizetés és cafetéria juttatás
  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MP Solutions Kft.