Budapesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákokat, spanyol nyelvtudással az alábbi pozícióba:

Payroll and Benefits team supporter

Feladatok:

- Munkavállalói kifizetések határidőjének betartása
- Kifizetések jóváhagyásának az ellenőrzése
- Túlórák, szabadság adatbevitele
- A fizetési előlegek kezelése
- Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Folyamatban lévő felsőfokú pénzügyi/gazdasági tanulmányok
- Magas szintű MS Office ismeretek
- Heti 20-30 óra vállalása hétköznapokon
- Aktív spanyol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet
Kapcsolattartó: Teimel Vanessza
Jelentkezés online: teimel.vanessza@pannondiak.hu