Senior toborzó

A csapatunk ismét bővül, Budapesti irodánkba keressük újabb csapattagunkat Senior toborzó munkakörben!

Mi egy startup vállalkozás vagyunk, óriási célokkal és még nagyobb lendülettel, hogy minél nagyobbra nőjük ki magunkat a piacon.

Olyan csapattársat keresünk, aki nem riad vissza a fizikai és/vagy szellemi toborzástól és mindent megtesz annak érdekében, hogy fejlődjön, és a csapatot erősítse.

Feladatok, melyek Rád várnak:

  • Jelöltek kiválasztása és felvétele különböző pozíciókba
  • Álláshirdetési oldalak, karrieroldalak, közösségi hálózatok, hálózatépítés eszközeinek használata a jelöltek felkutatására
  • Gördülékeny együttműködés kialakítása partnerekkel
  • Jó szakmai kapcsolatok kialakítása a partnerekkel
  • Együttműködés a toborzói csapattal
  • ATS rendszerben történő adminisztráció
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (projektvezetés, marketing, etc.)

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kékgalléros munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat (legalább 5 év)
  • Munkaerő-közvetítésben szerzett tapasztalat (legalább 3 év)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Outlook, Excel, Word
  • ATS rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit adunk a munkádért cserébe:

  • Versenyképes alapjövedelem + bónusz
  • Kihívásokkal teli toborzási projektek
  • Színes, energikus csapat
  • Modern, Duna-parti iroda
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: Melon HR Technology Kft.