Miskolc a te helyed

Senior Toborzási Specialista kollágánkat keressük Szombathelyre, hibrid munkavégzési lehetőséggel, toborzási tapasztalattal!

Jelentkezz hozzánk, ha tetszik a gondolat, hogy egy családbarát és emberközpontú munkahelyen dolgozz!

Feladatok

  • Megfelelő keresési módszerek kiválasztása, álláshirdetések megfogalmazása, feladása, toborzási felületek használata (Facebook, Profession, LinkedIn és egyéb hirdetőfelületek)
  • Adatbázis szűrés, jelöltek felkutatása, előszűrések végzése
  • End to end kiválasztási folyamat menedzselése
  • Vállalatirányítási rendszer toborzási moduljának kezelése, szükséges adminisztráció elvégzése
  • Riportok készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat vezetőivel, fejvadász cégekkel

Elvárások

  • Nyitott, emberközpontú személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
  • Ügyfélközpontúság
  • MS Office magabiztos használata

Amit ajánlunk

  • Stabil, nemzetközi hátterű munkahely
  • Heti két nap home office lehetőség
  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatások
  • Házon belüli képzéseinkkel folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Átfogó, több hónapos betanulási programmal vezetünk be a német bérszámfejtés világába
  • Szerethető, családbarát munkahely
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Ingyenes kávét, az őszi időszakban pedig gyümölcsöket is biztosítunk

Munkavégzés helye

Szombathely, Magyarország

Cégnév: Melon HR Technology Kft.