Senior Toborzási Specialista

Debreceni zöldmezős beruházással induló partnercégünk megbízásából keresünk Senior Toborzási Specialistát.

Feladatok

  • Munkaköri leírások elkészítése és hirdetése különböző platformokon
  • Megfelelő jelöltek felkutatása a nyitott pozíciók betöltéséhez
  • Önéletrajzok áttekintése
  • Telefonos vagy online előszűrések lebonyolítása
  • Interjú szervezése és lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel a kiválasztási folyamat során
  • Felvételi folyamat menedzselése
  • Rendszeres heti, havi és éves riportok készítése a toborzással kapcsolatos folyamatokról
  • Az új munkavállalók beléptetésének, beilleszkedésének, és eligazításának támogatása.
  • Állásbörzéken részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (emberi erőforrás tanácsadó,szervezeti pszichológia)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat fizikai toborzásban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hirdetési felületeken szerzett jártasság
  • Munkaügyi jogszabályok és a HR-gyakorlatok ismerete
  • MS Office ismeretek

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: EasyHiring Services Kft.