Karrier Hungária Kft.

Senior Recruiter (Finance) (KH_100849)

Kik vagyunk?
-          Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő közvetítő cége (forgalmi adatok alapján)
-          több mint 20 év tapasztalatunk van toborzásban, biztosan mi is fogunk tudni tanulni Tőled és Te is tőlünk
-          stabil csapat, a legtöbb munkatársunk 5-10 évig, vagy ennél is hosszabb ideje dolgozik velünk
-          Családbarát Munkahely díj nyertese KKV szektorban (top3)
-          Szerethető Munkahely díj TOP100 között
-          stabilan növekvő cég évről évre

Feladatok:

-          szakmailag magas elvárások szerint dolgozó csapatot
-          változatos pozíció portfóliót és stabil ügyfélkört
-          havi kiemelten magas fix bért (nem úgy dolgozunk, mint a klasszikus ügynökségek, nálunk nem alapbér és
            jutalék van, hanem kiszámítható fix alapbér és egyéb juttatások!)
-          jó hangulatot
-          klassz belvárosi irodát a Gozsdunál, ahonnan a Bazilikát is láthatod
-          támogató menedzsmentet
-          valóban megvalósuló work-life balance-ot
-          heti 2-3 home office lehetőséget
-          pénteki rövidített munkanapot, ha eléred a kitűzött célokat
-          plusz szabadnapot a nálunk töltött évek után
-          plusz szabadnapot a szülinapodon
-          folyamatos tréningeket (belső és külső)
-          olyan magas szintű IT infrastruktúrát, ami jelentősen megkönnyíti a munkád
-          rugalmas munkaidő

Elvárások:

-          TÉGED, ha van már minimum 3 év toborzási gyakorlatod és toboroztál már pénzügyi pozíciókra
-          TÉGED, ha folyékonyan beszélsz angolul (tárgyalási szint)
-          TÉGED, ha eleged van a jutalékos rendszerből, szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol valóban megbecsülik
            a munkádat  és ezt  díjazzák is
-          TÉGED, ha fontos számodra a támogató, szakmailag hozzáértő vezetőség és kollégák társasága

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT