Miskolc a te helyed
  • HR stratégia kidolgozásában való részvétel, stratégiai HR partnerként fellépés
  • HR Igazgatóval szorosan együttműködve, ugyanakkor önálló döntési és költségvetési felelősség
  • Jogszabályi környezetnek való megfelelés biztosítása
  • Létszámtervezés, munkaerő koordináció
  • Munkaköri rendszer működtetése
  • Képzés-fejlesztési terület támogatása
  • Vállalati ösztönző és juttatási rendszer működtetésének támogatása
  • Teljesítményértékelés támogatása a hozzá tartozó divíziók esetén
  • Személyügyi adminisztrációval foglalkozó csapat támogatása
  • Részvétel a belső vállalati kommunikáció kialakításában a munkavállalók hatékony és naprakész informálása érdekében
  • Társosztályokkal, más HR organizációba tartozó csoportokkal való szoros együttműködés
  • Stakeholder management, szakmai támogatás
  • Nemzetközi, globális projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Min. 5 év HR vezetői tapasztalat
  • Előny: tapasztalati háttér pénzügyi, FMCG, kiskereskedelmi szervezetektől
  • Előny: jogi végzettség vagy szakmai tapasztalat
  • Előny: képzés-fejlesztési tapasztalat, tehetség programok kezelésében és futtatásában szerzett kiemelt tapasztalat
  • Erős stakeholder management
  • Adatorientált megközelítés, adat alapú döntéshozatal és érvelés képessége
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kooperatív, csapatban dolgozó személyiség

Egyéb információ az állásról:

Partnerünk meghatározó szereplője a pénzügyi szektornak nem csupán vállalati eredményét, hanem a szervezet által képviselt értékekeket tekintve is. Partnercégünk több alkalommal Magyarország legjobb munkáltatói díjazásában szerepelt, ugyanakkor kiemelt figyelmet fordítanak az egyenrangú bánásmódra, diverzitás erősítésére.

Egy komplex HR szervezetbe keressük a SENIOR HR VEZETŐ kollégát, aki a HR Igazgató felé riportálna munkája során.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul> <li><span style="font-weight: 400;">Versenyképes csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, céges gépj