Innovatív és proaktív csapatunkba keressük új munkatársunkat

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű koordinálása
  • Toborzási tervek elkészítése, megvalósítása, nyomon követése
  • Munkaerő toborzása, hirdetések megtervezése, feladása
  • Felvételi interjúk és tesztelések megszervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, a kölcsönzéssel kapcsolatosan felmerülő kérdéseik szakmai megválaszolása
  • Munkaszerződések és egyéb, az alkalmazottakkal kapcsolatos szerződések elkészítése
  • A munkaerő-kölcsönzést érintő jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Szakmai továbbképzések
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Jó csapat, kellemes munkakörnyezet
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201759461
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.