Miskolc a te helyed
Prohumán 2004 Kft.
Szívügyed a precízség, pontosság? Szereted a rendet, és tudod, hogy milyen fontos a megfelelő adminisztráció, hogy mindent nyomon tudjunk követni rendszer szinten és papír alapon is? Nálunk kamatoztathatod ezen képességeidet. Várunk téged csapatunkba, mint:

Senior HR munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoportos szintű riportálás vezetőség részére
  • Belső riportfejlesztések és folyamatfejlesztési projektekben aktív részvétel
  • Bérszámfejtés teljeskörű előkészítése
  • Állományi átvételek koordinálása, folyamatok áttekintése és egységesítése
  • Admin munkatársak motiválása, fejlesztése (közös tudásbázis megalkotása)
  • Szolgáltatási stratégia alkotás, kitűzött célok megvalósítása
  • Vezetői állomány kezelése
  • Juttatásokhoz kapcsolódó szabályzatok kidolgozása, aktualizálása
  • Belső ellenőrzés/audit (folyamatok betartása, ismétlődő ellenőrző riportok bevezetése)
  • Egyéb, ad-hoc projektek koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú/szakirányú végzettség előny
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Rendszerszemlélet, belsős folyamatok pontos ismerete, betartása és betartatása
  • Precíz, igényes, proaktív, önálló munkavégzés
  • Hasonló feladatkörben szerzett min. 3-5 év tapasztalat
  • Tervezési, szervezési, irányítási képesség
  • Ügyfél és eredményorientált hozzáállás
  • Microsoft office középhaladó-haladó szintű ismerete (függvények, pivot kimutatások, diagramok ismerete és használata)
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR és / vagy munkaügyi területen folytatott tanulmányok
  • Munkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe
  • Hibrid munkavégzés (lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Prohumán 2004 Kft.