Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk szakembert gyártási tevékenységet végző Partnerünk részére, Pest megyébe.

A pozíció megnevezése:

Senior HR Generalista (Cegléd régió)

Feladatok

  • Humánerőforrás gazdálkodás, fejlesztés, HR elemzés, tervezés;
  • Munkaerő gazdálkodás biztosítása, (a toborzás, a kiválasztás, a teljes körű felvételi folyamat, a beillesztés, a megtartás, a teljesítményértékelés, a karrier menedzsment kezelése);
  • Ösztönzésmenedzsment koordinálása;
  • Munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési feladatok elvégzése;
  • A szervezeti kultúra fejlesztésének, szabályok, normák, rutinok fenntartásának/betartásának elősegítése;
  • Munkaügyi, HR területhez kapcsolódó kommunikáció, a munkavállalók és a munkáltató közötti párbeszéd koordinálása;
  • Proaktív munkaügyi kapcsolatok kezelése (kormányzati szervekkel, fejvadászok, munkaerő közvetítők, stb.);
  • Munkaügyi területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, bérszámfejtési munka támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú, lehetőleg HR szakirányú végzettség,
  • Releváns, HR területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett több éves gyakorlat (fizikai és szellemi területen egyaránt),
  • A Munka Törvénykönyv naprakész ismerete,
  • Magabiztos Microsoft Office tudás.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat, dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet;
  • Kiemelt, versenyképes jövedelem, hosszú távú, biztos egzisztencia;
  • Béren kívüli juttatási csomag;
  • Azonnali munkakezdés.

Előnyök

  • A versenyszférában, több száz főt foglalkoztató vállalatnál szerzett több éves tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Tápiószőlős

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.