Senior HR generalista

Leírás

Győri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat

Feladatok

  • Teljes körű HR feladatok önálló elvégzése egy termelési egységre vonatkozóan
  • Álláshirdetések összeállítása, feladása különböző felületeken
  • Fizikai és szellemi pozíciókra toborzási, kiválasztási feladatok
  • Be- és kiléptetések
  • Napi/heti megbeszéléseken való részvétel
  • KPI riportok készítése
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Bérszámfejtéshez szükséges papírok összegyűjtése
  • Oktatók és termelési adminisztrátor munkájának felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Önálló munkavégzés
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Győr, Magyarország

Cégnév: Trenkwalder Kft