Partnerem állategészségügyi vállalatként immár több, mint száz éves tapasztalattal büszkélkedik. Globális jelenlétével, kutatás-fejlesztési tevékenységével és vakcinagyártással elősegíti a világ állatállományának egészségét és jólétét.

Budapesti HR csapatukba keresik Senior HR Business Partner kollégájukat az alábbiak szerint:

Senior HR Business Partner

Feladatok

  • Létszámtervezés és talent management koordinálása
  • Részvétel a HR stratégiai tervezésben és megvalósításban
  • Teljesítménymenedzsment és fejlesztések menedzselése
  • Vezetői támogatás nyújtása (a munkavállalói kapcsolatok, konfliktuskezelés, teljesítményértékelés, munkaügy, kompenzáció, tréningek terén)
  • Belső kommunikáció fejlesztése
  • Toborzás-kiválasztási folyamat stratégiai szintű koordinálása, interjúkon való részvétel
  • Munkajogi változások és szabályzatok követése

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, preferáltan (HR/üzleti területek)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat HR Business Partneri és/vagy HR generalista pozícióban, multinacionális gyártó vállalatnál
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás és a változások iránti alkalmazkodóképesség.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készségek.
  • Erős problémamegoldó képesség és döntéshozatali készségek.

Előnyök:

  • Gyógyszeripari /vegyipari/ autóipari/FMCG szektorból hozott tapasztalat
  • Globális projektekben / csapatokban való részvétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Éves bónusz
  • Kiemelkedő éves Cafeteria keretösszeg
  • Egészségbiztosítás
  • Home office lehetőség
  • Iskolakezdési támogatás
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatalos, vidám és jókedvű csapat
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Ingyenes parkolás

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.