Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

HR csapatunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior HR Business Partner

Feladatok:

  • A vezetők munkájának napi szintű támogatása,
  • Aktív részvétel az éves HR stratégia kialakításában,
  • A HR igazgató munkájának támogatása
  • A hozzá tartozó terület stratégiájához illeszkedő HR akciók tervezése,
  • A terület létszám tervezésének támogatása, monitoring,
  • Toborzás-kiválasztási, on-boarding folyamat koordinálása,
  • HR riportok és KPI-ok fejlesztése, teljesítményértékelések,
  • A menedzsment és a kollégák képzés-fejlesztési folyamataiban való részvétel,
  • Együttműködés a HR társterületeivel,
  • Új HR folyamatok és rendszerek implementációja.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Minimum 4 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő érzelmi intelligencia
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Kiemelt MS Office tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Központi iroda: Budapest 1023, Felhévízi utca 5. Esetenként Gyöngyös, Déli Külhatár út 2-4.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Budapest 1023, Felhévízi utca 5.

A beérkező önéletrajzokat egy, a cégünkkel szerződésben lévő külsős, szervezetfejlesztő tanácsadó dolgozza fel.

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, részletes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: B.Braun SSC Hungary Kft.