Pozíció leírása:Teljes-körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
A jelenleg kiszervezett bérszámfejtés saját feladatkörbe integrálásának támogatása;
Hatóságokkal történő kapcsolattartás, havi bevallások elkészítése;
Éves zárási feladatok ellátása;
Az üzletágak közötti bérköltség átterhelés;
HR szoftverek alkalmazása, adatnyilvántartások karbantartása;
Társterületekkel való együttműködés
Riportok készítése.Követelmények: Felsőfokú szakirányú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Bér- és TB ügyintéző végzettség;
Min. 10 év releváns bérszámfejtési tapasztalat;
Naprakész TB és adózási ismeret;
MS Office ismeret.Előny: Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
SiSWork munkaidő nyilvántartó program ismereteMunkavégzés helye: Tatabánya régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].h[ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.