Miskolc a te helyed

SAP HR Modulgazda (bérszámfejtés)

E.ON Hungária Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • SAP HR rendszerek (bérszámfejtési modulok) rendszergazdai feladatainak ellátása
  • Üzleti oldali jogosultságok kezelése
  • Új fejlesztési igények megfogalmazása az IT felé, a fejlesztési folyamat nyomonkövetése, tesztelése
  • Ticketing rendszerben beérkező hibajelentések kezelése, javítása
  • Havi bérzárással kapcsolatos tevékenyégek (pl. előkészítés, betöltések, zárás közbeni javítások)
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó szakterületekkel
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű riportok, statisztikák készítése, adatszolgáltatás
  • GDPR adatgazdai feladatok ellátása
  • HR releváns projektekben, külső és belső auditokon való részvétel

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági vagy IT területen
  • SAP HR modul (bérszámfejtési rendszerek) kulcsfelhasználó szintű ismerete és használata
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervezői és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet, precizitás
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság, rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 489.500 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • 36 nap éves szabadságkeret
  • Áramdíj kedvezmény
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

Munkavégzés helye: Pécs, Malomvölgyi út 2.

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Cégnév: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.