Gépjármű állagmegőrző bevonatok értékesítésével és felvitelével foglalkozó Megbízónk keres a csapatába Sales Trénert. Piacvezető partnerünk büszke dinamikus fejlődésére és a hazai piacon szerzett hírnevére. Olyan ember vagy, aki pozitív gondolkodásmódjával és megoldásorientált hozzáállásával szeretne hozzájárulni egy csapat közös fejlődéséhez és sikeréhez? Ha a kérdésre igen a válaszod, várjuk önéletrajzos jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • A termékismeret folyamatos megszerzése és ezen ismeretek átadása a cég partnerei részére
  • Oktatási segédanyagok tervezése és előkészítése
  • Oktatások megszervezése a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás során
  • Tréningek megtartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kimagasló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló prezentációskészség
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat

Cég kínálata:

  • Kihívásokkel teli, változatos munkakör
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és lendületes munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag

További információ: Varkoly-Tóth Dóra (Toborzási tanácsadó): + 36 70 398 4116

Munkavégzés helye: országos

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Jobcapital Kft.
+36 72 223 223