Amit, mi tudunk Neked nyújtani:

  • Kihívást – számítunk Rád a folyamatok kialakításában is, ötleteidet nyitottan fogadjuk.
  • Családias, összetartó csapatot – ez nem csak sablonos szöveg. Bár nagy felelősséget szeretnénk Rád bízni, minden támogatást meg is adunk, hogy elbírj vele.
  • Alapfizetésed mellé, havi teljesítményedet és kiemelt eredményeidet bónusszal jutalmazzuk majd.
  • Most már lassan csapatépítőink is visszatérnek, így, ha most kerülsz hozzánk felvételre, hamar megtapasztalhatod, milyen is, amikor a cég lazul.
  • Folyamatos szakmai képzésekkel támogatjuk a kollégákat – mert ebben a szakmában nincs olyan, hogy ne lehetne újat tanulni.

Foglaljuk össze, mik a konkrét elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség – terület nem számít, de preferáljuk a következőket: HR, közgazdász, kereskedelmi vagy egyéb reál területen szerzett diploma
  • Minimum 3 év ügynökségi oldalon szerzett recruitment tapasztalat vagy minimum 1 év recruitment team leaderi tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervező készség, analitikus gondolkodás, barátságos, de határozott kommunikáció

Konkrét feladataid lesznek:

  • 4-5 fős recruitment csapat irányítása
  • Feladatok delegálása a csapattagok között, prioritások meghatározása
  • Egyéni fejlődés nyomon követése, mentorálás
  • A teljes szolgáltatás koordinálása, és a saját projektek menedzselése
  • Szakmai vezetőkkel együttműködés, toborzási stratégia kialakítása

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott szimpatikusak vagyunk egymásnak, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában.

Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk!

www.instagram.com/beckandpartners

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda