Miskolc a te helyed

Recruitment Specialist

Partnerünkről:

Partnerünk célja, hogy minden háztartás és vállalkozás számára bemutassa és elérhetővé tegye a napenergia-hasznosító berendezéseket. Amennyiben érdekel a megújuló energia lehetőségekkel teli világa, valamint rendelkezel HR-es tapasztalattal, ne habozz! Csatlakozz dinamikusan fejlődő Partnerünk pécsi csapatába!

Feladatok:

  • Álláshirdetések elkészítése és a beérkező bejelentkezők előszűrése
  • Aktív megkeresési technikák alkalmazása adatbázisokban
  • Jelöltek interjúztatása és pályázati anyaguk összeállítása

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (ideális esetben gazdasági, HR, pszichológia területéről)
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Több, nemzetközileg is elismert díjban részesült munkáltató
  • Modern iroda, ami mediterrán kerttel is rendelkezik
  • Barátságos és segítőkész munkatársak
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs, Baranya

Cégnév: EasyHiring Services Kft.