Egy ideje azt érzed, nem vagy a helyeden a munkakörödben? Véredben az értékesítés, de szívesen foglalkoznál kicsit emberközpontúbb feladatokkal?

Érdekel a recruitment, a tanácsadás és az üzleti világ?

Eddigi tapasztalatodat értékesítési területen szerezted és kiválóan beszélsz angolul?

Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?

Felelősségteljes munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?

Ha igen, olvass tovább!

A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

Recruitment consultant (Sales-HR-Marketing team)

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
  • Karriertervezés, konzultáció
  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása

Követelmények

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel,
  • Min. 1-3 év munkatapasztalattal preferáltan értékesítési, turizmus, HR területeken,
  • Felsőfokú végzettséggel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

  • Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
  • Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
  • Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
  • Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
  • Kitartó, kreatív és terhelhető vagy
  • Dolgoztál már értékesítési vagy key account management területen - így hitelesen tudod képviselni a Randstadot mind a pályázók, mind az ügyfelek felé

Amit kínálunk

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

  • komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
  • megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
  • teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
  • a különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
  • széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
  • rugalmas munkakör (home office), inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.