Randstad Hungary Kft.

Szeretnél munkáddal hatással lenni az emberek életére? Könnyedén megtalálod a hangot emberekkel és ezt a tehetségedet szeretnéd kamatoztatni? A Randstadnál a technológiai fejlődés élvonalában járunk, de továbbra is az emberi kapcsolatok a legfontosabbak.

Kik vagyunk mi?

  • A Randstad Fortune 500-as cég, néhány éve lett a világ legnagyobb HR szolgáltatója és előnye minden évben nő.
  • Magyarországon 10 éve a legnagyobb munkaerő-közvetítő cég vagyunk. Az elmúlt években a 38 Randstad ország legsikeresebbje voltunk.
  • A COVID-válság alatt is megőriztük pénzügyi egyensúlyunkat, egyben tartottuk a csapatunkat, nem csökkentettünk az alapfizetéseken.

Recruitment consultant in the field of engineering

tasks:

Érdekel a mérnöki pálya, de örömmel foglalkoznál emberekkel is? Szeretnél a recruitment terület következő lépcsőfokára lépni? Amennyiben szívesen toboroznál akár kisebb vállalatoknak, akár a legnagyobb multiknak, akkor ez a mérnöki keresésekre fókuszáló pozíció most Neked szól!

Mik lesznek a feladataid?

  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje mérnöki, beszerzési, logisztika, ingatlanpiac, pharma területeken
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
  • A Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése meglévő és potenciális ügyfeleinek
  • Vezetőkkel való folyamatos együttműködés a kiválasztási folyamat során, pozíciókról, jelöltekről egyeztetés
  • Kapcsolati háló kialakítása és folyamatos bővítése mind ügyfél, mind jelölt oldalról

requirements:

Kit keresünk?

  • releváns szakmai tapasztalatod,
  • felsőfokú végzettséged,
  • magabiztos, legalább középfokú angoltudásod,
  • valamint pörgős, kommunikatív, rugalmas személynek tartod magad.

our offer:

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • Heti több napos home office-ban dolgozunk
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon.
  • Egy olyan piacvezető cég vagyunk HR területen ahol a kollégák folyamatosan tanulnak egymástól
  • Biztos háttér, kiszámítható karrierút
  • Befogadó szakmai csapat sok színes személyiséggel
  • Folyamatos visszajelzés vezetői és csapat szinten

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.