Miskolc a te helyed

Recruitment Consultant in Budapest

Mik lesznek a feladataid tanácsadóként?

  • Toborzási projektek menedzselése pályakezdőtől a felsővezetői szintig.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás a pozíciók felvételétől kezdve a keresés sikeres lezárultáig bezárólag.
  • A legjobb jelöltek felkutatása a legkreatívabb módszerekkel.
  • Jelöltek interjúztatása, szakmai támogatása a teljes kiválasztási folyamat során.
  • A jelölt köröd munkaerőpiaci változásainak követése és a kapcsolati hálód folyamatos építése
  • Akár On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatait is lehetőséged lesz majd támogatni.

Kik vagyunk mi?

Az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lettünk az utóbbi években a világ egyik legnagyobb HR szolgáltatója.

Hiszünk abban, hogy még a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, ezért tovább bővítjük a csapatainkat. Lehet, hogy épp Téged keresünk!

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 1 - 3 év munkatapasztalattal
  • Nyitott, barátságos, proaktív és dinamikus személyiséggel
  • Egy szuper, támogató, egymás sikereinek örülő csapat tagja lehetsz
  • Alapbér és cafetéria melletti teljesítményalapú bónuszrendszert biztosítunk
  • Hibrid módban dolgozunk, csodás irodánk a Dózsa György úton vár Rád
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságod mértékét
  • Work-life balance: rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy a családodra, a hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon.

Lokáció: Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.