Recruitment Consultant

Az Manpower saját csapatába keressük új Recruitment Consultant kollégánkat, fizikai munkaerő toborzására. Ha véredben van a toborzás, érdekel a fizikai terület, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása
  • Pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk a lehetőségeink kapcsán
  • Interjúk és szakmai tesztek szervezése – és megvalósítása
  • Szoros, napi szintű együttműködés partnercégeinkkel és társosztályainkkal
  • Pályázóink anyagainak összeállítása, felkészítése a pályázati folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok cégünk vállalatirányítási rendszerében

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év recruitment területen szerzett munkatapasztalat
  • Erős kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Ügyfelekkel való tárgyalási és tanácsadási készség
  • Alternatív sourcing csatornák és források ismerete és használata
  • Rugalmasság, gyorsaság

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Egyéb Európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
  • Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban
  • Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő teljesítményalapú bónuszlehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési, tanulási és karrier út vállalatunknál

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.