Ha egy változatos, kihívásokkal teli és pörgős pozíciót keresel szolgáltatói oldalon, akkor érdemes jelentkezned saját csapatunkba, mint

Recruitment consultant

Feladatok és felelősségi körök:

  • Teljeskörű, end-to-end toborzási folyamatok lebonyolítása
  • Felelősségteljes és önálló menedzselése fehér-és kékgalléros toborzási projekteknek
  • Hirdetések írása, hirdetési felületek felkutatása, marketing anyagok szerkesztése
  • Telefonos, online vagy személyes előszűrés, interjúszervezés és tartás
  • Adatbázisszűrés
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel
  • Reportok, jelentések készítése

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év toborzás-kiválasztás területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos középszíntű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervezői képesség
  • Önálló döntéshozatal képessége
  • Rugalmas, pörgős nyitott, kedves személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú szerződés
  • Fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Fiatal, vidám, barátságos és professzionális csapat teli lendülettel és motivációval
  • Heti két HomeOffice lehetőség

Location:

  • Budapest, 13th district
Cégnév: ADECCO Kft.