WORK FORCE KFT.

Motivál az önálló projektek és az önálló döntés lehetősége? Nem ijedsz meg a felelősségtől sem? Szeretnél a jókedvű győztesek közé tartozni?
A Work Force Hungary egy erős növekedési pályán lévő komplex HR megoldásokat nyújtó országos digitális szolgáltató, amely immár 18 éve meghatározó szereplője az iparágnak. Munkatársaink fiatalos dinamikája újabb és újabb sikerekkel gazdagítja Csapatunkat, amely egyben valós karrierutat is kínál az újonnan csatlakozó

Recruitment Consultant
munkatársunknak

Recruitment Consultant,

Ezek a feladatok várnak Rád:

• A rád bízott projektek professzionális támogatása és a hozzá tartozó feladatok teljes körű ellátása
• Ügyfélelégedettség fenntartása, partnerkapcsolat kialakítása
• Folyamatos kapcsolattartás a Work Force Kft. ügyfeleinek képviselőivel, felmerülő problémák kezelése
• A megbízott pozíciók alapos megismerése és a legmegfelelőbb jelöltek kiválasztása
• Adatbázis alapú keresések bonyolítása, referencia bekérése, kapcsolati rendszer kiépítése és feltérképezése, álláshirdetések elkészítése, közzététele a megfelelő helyeken
• Jelöltek előszűrése, interjúk (telefonos, személyes és web-en keresztül) megszervezése és lebonyolítása
• Jelöltek pályázati anyagának előkészítése és pályázatuk nyomon követése, folyamatos visszajelzés az eredményről
• A munkafolyamatok pontos adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben, illetve a szükséges adminisztrációs felületeken
• Riportok készítése és információk szolgáltatása a közvetlen felettes számára
• Work Force Kft. professzionális képviselete szakmai rendezvényeken és ügyféltalálkozókon
• A Researcher munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amivel jó, ha rendelkezel:
• Felsőfokú végzettség
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Minimum 1 év releváns munkatapasztalat (preferáltan ügynökségi, de vállalati oldalra is nyitottak vagyunk)
• Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office Package, ATS használatában való jártasság)
• Versenytársak és munkaerőpiac magas szintű ismerete
• Pontos, precíz és szervezett munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Ügyfél, cél és eredményorientált hozzáállás
• Megbízható személyiség
• Stressztűrő képesség
• Kreativitás
• Erős üzleti szemlélet
• Sales attitűd

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk, hogy jól is érezd magad miközben dolgozol
• Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
• Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
• Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
• Home office lehetőség
• Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
• Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
• A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
• Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
• Fiatalos és modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
• Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
• Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.