Miskolc a te helyed
QSR24h HUNGARY Kft.
Munkatársat keresünk

Recruiter (Toborzó)

pozícióba.
  • A QSR24h Hungary Kft. az autóipar és beszállítói részére nyújt minőségbiztosítási szolgáltatásokat az év 365 napja bármelyik pillanatában, melyek segítségével az ügyfélnél felmerülő minőségi hibák, hatékony intézkedésekkel, eredményesen szüntethetők meg.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kékgalléros toborzás teljeskörű lebonyolítása
  • Megfelelő keresési módszer kiválasztása; álláshirdetés megfogalmazása, feladása, toborzási felületek használata (Facebook, Profession, LinkedIn, szórólapok, egyéb hirdetőfelületek)
  • Új toborzási csatornák keresése
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és lebonyolítása
  • A cégen belüli pozícióigények, valamint a szükséges pozíció konkrét feltételeinek egyeztetése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, tanácsadó cégekkel, együttműködő partnerekkel
  • HR folyamatok támogatása, egyéb adminisztrátori feladat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Legalább középfokú (szakirányú) végzettség
  • Jó emberismeret, empatikus készség
  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. (MS Office, Google Docs, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények, jó hangulatú, fiatalos, nemzetközi csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon, laptop magánhasználatra is

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

  • Az önéletrajzokat fizetési igény és legkorábbi kezdési dátum megjelölésével várjuk.
Cégnév: QSR24h Hungary Kft.