A pénzügyi piacok egyik meghatározó, univerzális szolgáltatásokat nyújtó szereplőjének nyíregyházi telephelyére keresünk

Recruiter - Toborzási és kiválasztási Tanácsadó

területre kollégákat a következő feltételekkel:

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér,
  • Kiváló irodai környezet
  • Támogató csapat, kellemes légkör
  • Nyugodt munkakörülmények
  • Hosszútávú munkaviszony
  • 8 órás munkavégzés

Feladataid lesznek:

  • Toborzás-kiválasztási projektekben való részvétel
  • Szakmai anyagok, hirdetések, prezentációk összeállítása
  • Telefonos, személyes és online interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Riportok és prezentációs anyagok készítése
  • Társosztályokkal kapcsolattartás és együttműködés

Amit elvárunk:

  • Min. középfokú végzettség
  • Tapasztalat a toborzás, kiválasztás területén
  • MS Office programok ismerete
  • Angol nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Dinamikus, pörgős személyiség
  • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: ADECCO KFT. MISKOLC