Miskolc a te helyed

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk megbízásából, aki a takarmány-alapanyagok piacának legfontosabb szereplője, keresünk egy RECRUITER-t HR generalista feladattal bővítve, aki az 5 fős HR csapatot fogja erősíteni. Téged keresünk, amennyiben van legalább 3 év toborzási tapasztalatod, szívesen keresel szellemi keresések mellett fizikai pozíciókra is, és szívesen bővítenéd a feladatkörödet beléptetéssel, employer brandinggel, HR tréningek, introduction napok tartásával.

  • end-to-end recruitment (szellemi és fizikai)
  • hirdetések megírása, kezelése
  • adatbázis szűrés, Linkedin használata
  • hiring menedzserekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • interjúk szervezése, levezénylése
  • Employer Branding feladatok
  • beléptetés előtt az adatok egyeztetése, iratok bekérése
  • HR induction tartása
  • új belépők első napjának megszervezése
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves toborzásban szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzésre való igény, proaktív szemlélet
  • előnyt jelent, ha tanácsadó cégnél szereztél tapasztalatot

Amit nyújtunk / Benefits

  • folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál
  • 13.kerületi iroda, kötetlen munkarend, 2 nap home office lehetőség
  • versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • összetartó csapat
  • szabakezet adó, önállóságot elváró vezető

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.