WHC Holding Kft.
Amerikai, válságálló iparágakban tevékenykedő partnercégünk Recruiter kollégát keres! Izgalmas projektek, egyedi ötletek és önállóság jellemzi a feladatkört. Angol nyelvtudásoddal, a sourcing magas szintű ismeretével várnak téged a pozícióba!

Recruiter

Feladatok:

  • End-to-end toborzási feladatok: posting, előszűrés, interjúztatás, onborading támogatás

  • A kapcsolódó vállalati rendszerekben az adattisztaság fenntartása

  • Riportálás a hiring managerek és a központ felé

  • Piac felmérés, új csatornák és források felkutatása

  • Gyorsan és hatékonyan kiismerni a cég felépítést és a pozíciókat

  • Felsőfokú végzettség

  • Vállalati vagy ügynökségi recruitment tapasztalat

  • Stabil, magabiztos angol nyelvtudás

  • 12 hónapos határozott idejű szerződés vállalása

Amit kínálunk:

  • Tudásodnak megfelelő juttatási csomag

  • Hibrid munkavégzési hely

  • Támogató, összetartó munkahelyi közösség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Váci út 117-119.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: WHC Kft.