Recruiter

Feladatok:

  • Toborzás és kiválasztási folyamat teljes körű szakmai bonyolítása szellemi és fizikai állományra egyaránt
  • A területhez kapcsolódó folyamatok és rendszerek hatékony működtetése és fejlesztése
  • Állásbörzéken, egyéb rendezvényeken való megjelenések megtervezése, koordinálása és lebonyolítása
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a fejvadász/toborzó cégekkel
  • A pályázók adatainak rögzítése és kezelése, az adatbázis naprakészen tartása
  • Adatbázisok szűrése, szükség esetén fejvadászat
  • HTC/Workday rendszerek recruitment részének kezelése, nyitott pozíciók feltöltése, nyomonkövetése, jelöltek továbbítása
  • Hirdetések elkészítése a leadott létszámigények alapján, külső és belső felületeken való megjelentetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3 év munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Magabiztos, határozott fellépés;
  • Jó szervező készség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Harman Becker Kft.