Miskolc a te helyed

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég jelenleg az országban. Dinamikusan növekvő csapatunkkal azon dolgozunk nap, mint nap, hogy kapcsolatot teremtsünk partnereink és a munkavállalók között és megtaláljuk azokat a szakembereket, akikkel együtt építhetik szakmai jövőjüket. Jelenleg Recruiter pozícióba keresünk kollégát.
Ha van már tapasztalatod a toborzás-kiválasztás területén és új kihívásokra vágysz, ez a lehetőség Neked szól!

Feladatok:

  • Nálunk a legkülönbözőbb pozíciókra kereshetsz majd szakembereket - operatív igazgató, fröccsöntő gépbeállító vagy épp borász, igazán széles a paletta projektek terén!
  • A toborzási projekteket elejétől a végéig Te menedzselheted, bízunk benned és szakmai tudásodban!
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel és a jelöltekkel annak érdekében, hogy a legmegfelelőbb személy töltse be a pozíciót.

Elvárások:

  • Legalább 1 éves tapasztalat a toborzás területén. Olyan kollégára van szükségünk, aki magabiztosan tartja kézben a rábízott feladatokat és folyamatokat.
  • Felsőfokú végzettség - nem elvárás a szakirányú végzettség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt - nem ijedsz meg, ha egy multinacionális partnercég kapcsolattartójával angolul kell kommunikálnod.
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, nyitottság, proaktív hozzáállás és igény a szakmai fejlődésre - hiszen ezek az ismérvei egy igazán jó szakembernek!

Előnyök:

  • Ha tapasztalatodat ügynökségi oldalon szerezted.

Juttatások, ajánlat:

  • Fix alapbéredhez bónuszrendszer társul, amelynek csak a teljesítményed szab határt.
  • Havi cafeteria keret.
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük.
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése.
  • Személyes és csoportos jutalmak a kiemelkedő eredményért, rendszeres és nyerhető csapatépítők.
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR, Munkaügy: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • HR, Munkaügy: Vállalati toborzás/kiválasztás

Egyéb információk:

  • Mi történik majd a kiválasztás során?
  • Felhívunk és egy telefonos interjún egyeztetünk az alapokról. Ha ott úgy látjuk, egymást keressük, eljössz hozzánk és beszélgetünk hosszabban. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában, ez nem az a tipikus multi környezet! A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.
  • Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners
  • Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk szakmai önéletrajzodat!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda