Miskolc a te helyed

Az 1995-ben az akkumulátortechnika úttörőjeként alapított kínai BYD csoport küldetése a világ megváltoztatása egy tisztán zöld energiájú ökoszisztéma létrehozásával. A BYD elkötelezett a károsanyag-kibocsátás mentes tömegközlekedés mellett.

Munkatársat keresünk

Recruiter

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztási feladatok ellátása a munkaerőigény megjelenésétől az új belépők belépéséig
  • Hirdetések kezelése, jelöltek felkutatása és előszűrése, interjúk megtartása
  • Külföldi munkavállalók hivatalos ügyeinek intézése
  • Be- és kiléptetési folyamatokban való részvétel (orvosi alkalmassági vizsgálat szervezése, munkaszerződés elkészítése)
  • Kapcsolattartás a Dolgozókkal
  • Egyéb HR projektekben, feladatokban való részvétel (pl. rendezvények szervezése, dolgozói elégedettség felmérés.)

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, emberközpontúság, csapatjátékos attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: BYD Electric Bus & Truck Hungary Kft.