Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Logisztikai Központ fizikai munkaerő igényeihez igazodva új kollégák toborzása (raktáros, csomagoló, targoncás, karbantartó)
  • Megfelelő csatornák aktív keresése a toborzás sikere érdekében
  • Beérkezett pályázatok gondos átnézése, személyes találkozó a jelöltekkel
  • Beléptetési folyamat támogatása (sikeres beilleszkedés érdekében)
  • Aktív kapcsolattartás a házon belüli megrendelőkkel (segítsd őket a munkavállalók megtartásában)
  • Projektjeidről heti riport készítése

Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tulajdonosi személet
  • Precíz, megbízható, szolgáltatói attitűd

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, munkaruha, céges vásárlási és étkezési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Fix munkaidő
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

  • 1097 Budapest, Timót u. 5.
  • 1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜK, CSATLAKOZZ A 2016- OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda