Az Elanders Hungary Kft nyomdaipari cég, a világ 4 kontinens, 20 különböző országában jelenlévő Elanders Group cégcsoport tagja.

2001 óta működünk Magyarországon, székhelyünk Zalalövőn található, ahol 200 fő munkatársunk van. Fő profilunk az íves offset és digitális nyomtatás.

Színek között és színesen éljük a mindennapjainkat, és ez nem csak a munkánk során jelenik meg, hanem a csapatunk sokszínűségében és munkakörnyezetünk egyedi színeiben is.

Munkáltatóként a hívószavaink: gondoskodás, sokszínűség, fejlődés és fejlesztés, globális jelenlét, haladás és hagyomány.

 Bővülünk, így HR csapatunkba keresünk

RECRUITER

kollégát.

amennyiben:

• Min. 2-3 éves munkatapasztalatod van (elsősorban fizikai munkaerő) toborzásában

• felsőfokú végzettséggel rendelkezel

• magabiztos, min. középszintű az angol nyelvtudásod (szóban és írásban is)

• aktívan és jól használod a social media felületeket, szívesen vagy jelen az online térben

• kiváló a kommunikációd és a kapcsolatteremtési készséged

• rendkívül diszkrét és udvarias vagy

• kreativitás és dinamizmus jellemez

• lelkes vagy és képes vagy lelkesíteni

• az adminisztrációt is magas szinten kezeled

Ezzekkel a feladatokkal fogunk megbízni, ha hozzánk jössz dolgozni:

  • toborzás, kiválasztás elsődlegesen fizikai munkakörök esetén (álláshirdetések készítésétől kezdve, kapcsolattartáson és interjúztatáson át a beléptetésig)
  • toborzási csatornák feltérképezése, folyamatos fejlesztése
  • cég social media megjelenésének (Facebook, LinkedIn stb.) koordinációja
  • munkaerőközvetítő cégekkel történő kapcsolattartás
  • munkáltató képviselete állásbörzéken, egyéb rendezvényeken
  • munkavállalók beléptetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • onboarding folyamat működtetése, fejlesztése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8999 ZALALÖVŐ, ÚJMAJOR utca 2.

Tetszenek a fenti kihívások? Kérjük ide küldd az önéletrajzodat, bérigény megjelölésével.

Cégnév: Elanders Hungary Kft.