Recruiter

Leírás

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? A Trenkwalder Cégcsoport budapesti irodájába új kollégát keresünk!

Recruiter

Feladatok

  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Részvétel toborzás-kiválasztási projektekben
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év tapasztalat HR/recruitment vagy adminisztrációs területen, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil multinacionális háttér
  • Fiatalos, jó kedélyű, professzionális csapat
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Előrelépési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest, Magyarország

Cégnév: Trenkwalder Kft