Projekt toborzó

  • Fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • Jelöltek kiválasztása, interjúztatása a partnerhez, csoportos tájékoztatók megtartása
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • 1-2 éves toborzási tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű elengedhetetlen!
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos tréningek, képzések

Cégnév: Trenkwalder Kft
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Recruiter Pest megye

Teljeskörű recruitment folyamatok menedzselése, főként műszaki területen Vezetők szakmai támogatása, erőforrás igények felmérése Recruitment ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Senior recruiter Pest megye

toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása sourcing, interjúztatás, jelölt management különböző iparágú projektek menedzselése ... »