Pénzügyi, munkaügyi asszisztens

Feladatok

  • Kimenő forint- és devizaszámlák elkészítése a hatályos számviteli előírások ismeretével
  • Bejövő forint- és devizaszámlák formai/tartalmi ellenőrzése, rögzítése a pénzügyi nyilvántartó programban
  • Bankkivonatok kezelése, számlák kiegyenlítése számlázó rendszerben
  • Házipénztár kezelése
  • Munkavállalók adatainak kezelése, rögzítése HR szoftverbe,
  • Munkavállalók be - és kiléptetése, lejelentése a bérszámfetjés felé, munkaszerződések írása
  • Cég átfogó adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Közreműködés gazdasági döntésekhez szükséges információk és adatok gyűjtésében, rendszerezésében, feldolgozásában, elemzésében és értékelésében

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • A munkakör betöltéséhez elvárható naprakész pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • MS Office kiváló ismerete és használata
  • Pontos, precíz, önálló, felelős munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkahely
  • pörgős munkanapok, változatos, kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • céges telefon, cafetéria
  • nyaralási lehetőség a cég Balatonlellén levő nyaraló-apartmanjaiban
  • hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkáltatónál, egy több, mint 25 éve működő cégnél
  • jogtisztán bejelentett bér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Illatos út 13.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével várjuk.

Cégnév: Navik Alfa KFT.