Miskolc a te helyed
BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk külföldi anyacégű magyar leányvállalat, aki háztartási és ipari alkatrészek, szerszámok gyártásával foglalkozik. A gyártás mellett, összeszerelés is történik a gyártelepükön.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

HR és pénzügyi munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyügyi adminisztráció: bérszámfejtés, jelenléti ívek, beteg papírok szabadságolások kezelése
  • Szerződések kezelése, ki és beléptetés intézése
  • Pénzügyi adminisztráció: banki utalások kezelése, pénztár ellenőrzése, számlák iktatása
  • Általános irodai feladatok: posta kezelése, iroda napi működésének biztosítása, rendezvények-tárgyalások megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Tanulni, fejlődni vágyó hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség, empátia
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, kiemelkedő bérsáv
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: telefon, laptop
  • Bejárás támogatása (üzemanyag vagy bérlet)
  • 13. havi fizetés
  • Összetartó, családias csapat
  • Próbaidő után home office lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gazdasági végzettség pl.: közgazdász diploma, mérlegképes könyvelői, bérszámfejtői végzettség
  • HR és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Excel haladószintű kezelése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
  • Munkaidő: H-P, 8-16.30, rugalmasan
  • Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.