Miskolc a te helyed

Payroll supervisor

A Manpower Magyarország kihelyezett pénzügyi tevékenységet folytató partneréhez keresünk Payroll supervisor munkatársat! Supervisorként feladatod lesz irányítani a bérszámfejtéssel kapcsolatos tevékenységeket, ellenőrzni és felügyelni a munkatársakat (határidők betartása, munka minősége), vizsgálni a folyamatokat azért, hogy javaslatokat tudj tenni a még hatékonyabb munkavégzésre.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Rendszeres és eseti elemzések, jelentések elkészítése,
  • Beosztott asszisztensek irányítása, tanítása, motiválása, értékelése és munkájuk ellenőrzése,
  • Új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftver felállítása,
  • Napi bérszámfejtési feladatok támogatása, ellenőrzése,
  • Jogszabály változások nyomon követése,
  • Bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása, segítségnyújtás/közreműködés adó és költségtervezésben (például jogszabály változás esetén).

Elvárások:

  • középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos Excel/bérszámfejtési szoftver tudás
  • TB / Bérügyintéző végzettség (felsőfokú szakképzettség) VAGY Emberi erőforrások; Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási szakon szerzett diploma
  • legalább 3 év tapasztalata bérszámfejtési területen
  • legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • bérszámfejtő és/vagy emberi erőforrás (HR) szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • multinacionális ügyfelek
  • piacvezető vállalat
  • előre tervezhető karrierút
  • összetartó csapat
  • tréningsorozatban való részvétel
  • home office lehetőség és eszközök
  • 5 nap bónusz szabadság
  • szakmai képzések (belső szakértő csapat támogatásával) és a változatos ügyfélportfólió biztosítja a gyors szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye

Budapest , Pest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.