Nemzetközi IT Outsourcing partnerünk részére keresünk munkatársat

PAYROLL SPECIALIST

(16-0945)

pozícióba.

Feladatok:

  • Support in Country SME with payroll administration tasks,
  • Assist with resolution of employee queries,
  • Maintain working relationships with HR, Finance, Stock Admin, Tax and Internal audit teams,
  • Manage relevant ad hoc duties and special projects,
  • Help to collate data for internal/external audit,
  • Review, upload, code and route invoices for approval and payment.

Elvárások:

  • 1-2 years of international experience in end-to-end Payroll,
  • have excellent command of English both written and verbal,
  • like when things get busy around you,
  • are interested in working with Excel,
  • are independent and pay attention to details,
  • enjoy working with deadlines.

Amit kínálunk:

  • A chance to be part of a rapidly expanding organization,
  • Easy to access location and modern office building,
  • Competitive salary and cafeteria benefits; sport allowance, medical benefits,
  • Reimbursable language courses,
  • Team events, Company events,
  • Annual bonus for top performers and annual salary review.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0945”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.