Partnerünk német hátterű kereskedelmi üzletlánc, akik számos európai helyszínük mellett Magyarországon 2004 óta biztosítják a vásárlók számára kiemelkedő termékeiket és szolgáltatásaikat.

Budapesti csapatukba keresünk most Payroll Manager pozícióba új munkatársat!

A központ bérszámfejtő létszáma 20 fő, a csapat havi szinten 7000+ munkavállaló bérszámfejtését biztosítja és koordinálja hónapról hónapra.

Főbb feladatok, munkák:

  • 20 fős bérszámfejtői csapat szakmai támogatása
  • Bérszámfejtési rendszerhez és folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztési projektekben történő aktív részvétel, szoros együttműködésben a német központtal
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Cégen belüli munkaügyi, bér és TB oktatások lebonyolítása
  • Bérszámfejtési és egyéb személyügyi feladatok ellátása, valamint azok koordinációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat bérszámfejtőként
  • Aktív, középfokú angol VAGY német nyelvtudás
  • Magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel kapcsolatos törvények, rendelkezések alapos ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol ÉS német aktív, középszintű nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • 100% bejárás támogatás tömegközlekedés esetén
  • magas szintű egészségbiztosítási csomag

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR manager, HR vezető

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol / német nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: Prohumán 2004 Kft.