Pozíció leírása / Job description

Egyik szolgáltatói partnerünk keresi új kollégáját a bérszámfejtő csapatába, ha te is látod magad ezen a területen és már rendelkezel egy kis tapasztalattal, betekintéssel, akkor jelentkezz és indítsd be a karriered Nálunk!

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséget szereztél TB és Bérügyintézésből (OKJ, főiskola, egyetem)
  • Rendelkezel már legalább 1 éves tapasztalattal a fent említett HR adminisztrációs és bérszámfejtési feladatokban
  • Professzionálisan kommunikálsz magyarul és angolul
  • Magabiztos MS Office (Excel, PowerPoint) felhasználói ismereteid vannak
  • Jó problémamegoldó vagy, szívesen és könnyen teremtesz kapcsolatot
  • Pontos, precíz vagy és nem okoz gondot esetenként a monotonabb jellegű munka
  • Ügyfél-orientált hozzáállásod van
  • Jól átlátod a folyamatokat, rendszereket, táblázatokat és szívesen is dolgozol velük

Amít kínálunk:

  • Alapbér és cafetéria
  • Hosszú távon is heti több napos home office-ban gondolkodunk
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon.
  • A kollégák folyamatosan tanulnak egymástól, összetartó csapatban dolgoznak
  • Biztos háttér, kiszámítható karrierút
  • Befogadó szakmai csapat sok színes személyiséggel
  • Folyamatos visszajelzés

Amit nyújtunk / Benefits

Payroll asszisztensként feladataid közé tartozna:

  •  HR Adminisztráció támogatása, személyi fájlok rendezése
  • Be-kiléptetésben való részvétel(NAV felé jelentések elkészítése, kilépő munkavállalók elszámolása)
  • HR riportok elkészítése, illetve egyéb üzleti igényként felmerülő riportok és analízisek rendszeres összeállítása
  • Adatszolgáltatások elkészítése (NEAK és KSH felé)
  • Cafetériával és egyéb béren kívül juttatásokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Folyamatok átlátása, a bérszámfejtések előkészítése

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.