Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Pályakezdő HR toborzási munkatárs

A Manpower Hungary saját csapatába keressük új motivált lelkes pályakezdő kollégáinkat HR toborzói recruiter pozícióba. Ha érdekel a HR és azon belül a toborzás kiválasztás és recruitment világa, kíváncsi vagy mitől lesz jó egy önéletrajz, mi fontos a munkáltatóknak kiválasztási kritériumok szintjén, szeretnél tanulni tapasztalt recruiter kollégáktól, és szívesen lennél egy nemzetközi színes csapat tagja, nálunk van a helyed.

Feladatok:

* Partnercégek megismerése és velük való kapcsolattartás
* Új pozíciók esetén egyeztető hívások és megbeszélések lebonyolítása
* Álláshirdetések elkészítése és a beérkező bejelentkezők előszűrése
* Aktív megkeresési technikák alkalmazása adatbázisokban - melyeket természetesen részletesen és alaposan megtanítunk
* Jelöltek interjúztatása és pályázati anyaguk összeállítása

Elvárások:

* Befejezett felsőfokú tanulmányok (ideális esetben gazdasági, HR, pszichológia területéről)
* Folyékony, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
* Csapatjátékos attitűd
* Ügyfél és munkavállaló kozpontú motivált, lelkes hozzáállás
* Kiemelkedő kommunikációs és elemzői készségek

Amit kínálunk:

* Motiváló juttatási csomag és bónusz lehetőség az alapbéren kívül az egyéni teljesítmény elismerésére
* Részletes és folyamatos tréning és fejlődési lehetőség
* Változatos izgalmas projektek
* Fiatalos, támogató, innovatív csapat

Please click the Apply button and send us your CV.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.