A munkakör célja:

  • Megismertetni az aktív/passzív álláskeresőket a partnercégeink nyújtotta lehetőségekkel
  • Saját fejvadász karriered megalapozása, elindítása

Toborzási projektekben önálló részfeladatokat fogsz végezni:

  • Hirdetéseket írsz, raksz ki online felületekre
  • Önéletrajz-adatbázisokban, szakmai fórumokon és a közösségi média segítségével megfelelő szakembereket keresel
  • E-mailben/telefonon felveszed a kapcsolatot velük, tájékoztatod őket az álláslehetőségekről
  • Interjút egyeztetsz, szervezel a tapasztalt kollégának
  • Hirdetések koordinálását végzed

Ideális jelentkező vagy, ha:

  • Főiskolai / egyetemi végzettséged van
  • Pályakezdő vagy, esetleg 1-2 év munkatapasztalattal rendelkezel
  • Teljes állást keresel (heti 40 óra, irodai munkaidőben)
  • Az angolod erős társalgási szintű
  • Gyakorlott MS Word és Excel felhasználó vagy

A csapatunkba könnyedén beilleszkedsz, ha:

  • Valóban tanulni, fejlődni akarsz
  • Precíz és igényes vagy a munkádra
  • Betartod a megbeszélt határidőket
  • Ügyesen kommunikálsz szóban és írásban

Előny neked is, nekünk is, ha:

  • HR-es vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Van diákmunka tapasztalatod ügyfelek, vásárlók kezelésével kapcsolatos munkakörben

Ezekkel köszönjük meg a munkádat:

  • Alapfizetés és havi bónusz (mely tapasztalatodtól függően szinte rögtön emelkedhet)
  • Céges laptop, okostelefon
  • Valóban gyönyörű munkakörnyezet
  • Stabil cég, valóban törődő vezetők
  • Profi betanulási rendszer, folyamatos szakmai mentorálás
  • Rendszeres szakmai tréningek, továbbképzések
  • Az eredmények nyilvános elismerése
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése, csapatépítő játékok

Munkavégzés pontos helye: Budapest, XI. kerület

Tetszik, amit eddig olvastál? Ilyen csapatot keresel? Jelentkezz!

Jelentkezésedhez csatolj olyan önéletrajzot, amiből látszik, hogy rendelkezel az elvárásunknak megfelelő végzettséggel, tudással és tulajdonságokkal. Egy Kísérő levélben pedig írd le, hogy miért lenne jó Neked nálunk karriert építeni!

Várjuk a pályázatodat!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda