MVM Services Zrt.

A közel tizenötezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Operatív toborzási csoportvezető

Feladatok

  • MVM Csoport toborzási szervezetének irányítása, szakmai támogatása,
  • a cégcsoport toborzási és kiválasztási folyamatainak teljes körű működtetése,
  • toborzási stratégia folyamatos optimalizálása,
  • rendszeres riporting készítése a toborzásokról,
  • szoros együttműködés a toborzás-kiválasztási folyamatokban értintett
  • társterületekkel,
  • közreműködés a cégcsoport szintű toborzási eseményeken (állásbörzés, pályaorintációs események)

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 5 év toborzási/HR business partneri területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Szolgáltatói szemlélet,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: MVM Services Zrt.