Miskolc a te helyed

 A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a CAF villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Jelenleg HR csapatunkba keresünk új munkatársat.

Ezek lesznek a feladataid

  • End-to-end recruitment szellemi és fizikai pozíciókra a pozíció felvételtől egészen az ajánlatadásig
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Hiring Managerekkel és a HR Business Partnerekkel
  • Új jelöltek felkutatása különböző platformokon (pl. LinkedIn, Profession)
  • ATS rendszer kezelése, naprakészen tartása (Success Factors)
  • Riportok készítése és prezentálása a felelős vezetők felé
  • Jelöltek folyamatos tájékoztatása, jelöltélmény megtartása
  • Adminisztratív feladataidban ügyes gyakornokaink támogatására számíthatsz

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél toborzás-kiválasztásban
  • Pörgös személyiség vagy
  • Gyorsan és eredményesen végzed el a rád bízott feladatokat
  • Legalább középfokon beszélsz angolul
  • Szívesen használod kreativitásod, ha a jelöltek felkutatásáról van szó
  • Mindent a jelöltért” attitűd jellemez

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Nálunk sokféle keresésben vehetsz részt, így sokat tanulhatsz az egyes pozíciókról
  • Megismerheted a világ egyik vezető vasúti fékgyártójának mindennapi működését
  • Átláthatod egy 2000 fős nagyvállalat toborzás-kiválasztási folyamatát
  • Egy nyitott, vidám, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Kihasználhatod a cég nyújtotta előnyöket (pl.: céges konditerem, vállalati rendezvények, sportegyesületi tagság, ingyenes parkolás)
  • Kötetlen munkaidő és heti 2 nap Home Office lehetősége vár rád
Cégnév: Knorr-Bremse Rail Systems Budapest